warto wiedzieć...


Wsród niektórych ludzi istnieje mylny pogląd, że jak pies jest najedzony, to jest leniwy i nie pilnuje dobytku... Jest to pogląd nieprawdziwy, bo to własnie wygłodzonego psa można "przekupić"  , i rzucając mu jedzenie ... oswoić. A wtedy... hulaj dusza.!. Fotka jest tego dobitnym przykładem: w tym gospodarstwie psy są tak wygłodniałe, że już od dawna jestesmy z nimi zaprzyjażnieni. O stopniu zażyłosci niech swiadczy rownież fakt, że suki pozwalają nam zajmować się swoim potomstwem już od narodzin...Mamy  dobrą radę dla posiadaczy stróżójących psów: KOCHANI DBAJCIE O TO ABY WASZE PSY ZAWSZE BYŁY SYTE, BO TYLKO WÓWCZAS WASZ DOBYTEK BĘDZIE NAPRAWDĘ BEZPIECZNY .


Obserwujemy, że w Zakopanem nastał czas Jesiennych Cieczek. W związku z tym prosimy włascicieli SAMCÓW o zwrocenie większej uwagi na swoich podopiecznych. Takie "bezpańskie" psy są rutynowo  odwożone do schroniska, gdzie przeżywają bardzo silne stresy...A można im tego oszczędzić 


Solidne, wykonane z trwałego metalu i z dowolnym napisem breloki-adresówki można zamówić w firmie KETI w Zakopanem na ul.Sienkiewicza 37. Cena wraz z grawerką 6,5o zł. Adresówki można też kupić w sklepach zoologicznych oraz internetowych.


Archiwum
Pierwszy (1-15)(16-17)
z ostatniej chwili c.d.           
archiwum naszych działań od 2007r           
warto wiedzieć...           
wskazówki dla poszukujących zwierzaka           
zwierzęta do adopcji (oddania)           
sprawa koni na trasie do Morskiego Oka           
jak można przekazać 1% podatku           
psie kontakty na Słowacji           
jak zamiescić ogłoszenie/list ?           
Copyright MATinternet :: Powered by AntCms