z ostatniej chwili...( c.d.)

 
 
 KRS 0000262063
 
    nr konta: LukasBank 37 1940 1076 3023 5748 0000 0000
 
 
     tel. alarmowy 0- 608 332 100 
     
        Informacje o  zagubionych/znalezionych zwierzętach,
     zdjęcia  oraz  inną korespondencję  prosimy wysyłać:  
     toz.zakopane@gmail.com 
 
  
   
 ------------------------------------------------------
 
 
   https://www.facebook.com/TatrzanskiTOZ
--------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też stronę dedykowaną koniom z MOka:
http://www.facebook.com/RatujmyKonieZMorskiegoOka
 


Gdyby Państwa interesowało rozliczenie zbiórki i kwoty wydatkowane na leczenie kotów z Podhala to w ostatnim czasie sfinansowaliśmy: 1. Leczenie 2.kociąt z Zakopanego z tyfusem oraz potrąconego kotka z Białego Dunajca - 1300 zł, 2. leczenie kota spod Regli (antybiotyk, resekcja zębów)- 325 zł, 3. leczenie dwóch kociąt z Białego Dunajca (tyfus) - 1000 zł, 4. operacja wnętrostwa u kocura z Cyrhli- 260 zł, 5. leczenie bezdomnej kotki z NT (i amputacja) -1000 zł, sterylizacja kotki z Maniowych- 240 zł. Dzisiaj opłaciliśmy fakturę za leczenie kotka bezdomnego Szarusia z Zakopanego- 205 zł.
W/w wydatki przekroczyły kwotę uzbieraną w ramach zbiórki na portalu pomagam.pl, z której portal przelał nam na konto łącznie 3.802 zł, potrącając swoje koszty operacyjne.
Przed zbiórką, bezposrednio, opłaciliśmy leczenie m.in kotki z zapaleniem płuc oraz amputację łapki kota z Kluszkowiec. Razem, tylko pod koniec 2019 roku opłaciliśmy leczenie bezdomnych kotów na ponad 6 tysięcy złotych.
Prosimy pamiętać o nas rozliczając podatki za rok 2019 . Można skorzystać z programu dedykowanemu TTOnZ https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000262063/ , który jednocześnie umożliwia wysyłkę przez internet lub w odpowiednią rubrykę wpisać KRS 0000262063 i wyliczyć samodzielnie 1% .
 
 


 Uprzejmie informujemy,  ze we współpracy z IWOP przygotowaliśmy  program PITtax, który umożliwia rozliczenie podatków z Fiskusem za 2019 rok, z wysyłką online włącznie :) Gorąco zachęcamy do skorzystania z programu, który dostępny jest pod linkiem
 https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000262063/

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP 17.01.2020 Z posiadanych środków opłacimy jeszcze leczenie kocurka ( świerzb, koci katar) oraz steryliczację kotki. Oba koty zostały wyłapane wczoraj w Nowym Targu i przebywają w szpitaliku.
AKTUALIZACJA- opłacimy leczenie tych kotów ale kwota zbiórki ( rozliczona powyżej) się juz nam wyczerpała. Polecamy się pamięci przy rozliczaniu 1%
:)


 Zdrowych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Zwierzolubów <3


 24,12,2019 W minioną  niedzielę okazało się że w rannej łapce rozwija się proces martwiczy, więc trzeba było wykonać amputację. Kotka, ofiara oklepca (żelazne "szczęki" zastawiane przez kłusowników) czuje się dobrze. Przy okazji zabiegu usunięto z niej dwa śruty.   


 16.12.2019 W dniu dzisiejszym w Nowym Targu znaleziono bezdomną, ranną kotkę [uwaga, zdjęcia są drastyczne]. Jest w lecznicy, czeka ją amputacja tylnej łapki. Po zabiegu będzie pilnie potrzebowała opieki i znalezienia dobrego domu a obecnie potrzebujemy wsparcia finansowego na opłacenie kosztów jej leczenia. Prosimy, pomóżcie nam opłacić faktury za leczenie tego i innych kotów z Podhala!
Link go zbiórki https://pomagam.pl/f0nfw7zv
PS. Prosimy o liczne udostępnianie. W sprawie adopcji tel 518860304
Fot. MK 19.12.2019 Dzisiaj na nasz wniosek urzędnicy z Poronina przekazali baranka ze zdjęcia do gospodarstwa, gdzie udzielono mu fachowej pomocy. Właściciel zwierzęcia po powrocie z „juhaski” niestety powrócił do nałogu a o zwierzętach zapominał. Z wiarygodnych źródeł wiemy, ze cześć owiec mu padła a pozostałego przy życiu baranka zapominał karmić. Nasz człowiek donosił zwierzęciu potraw albo wyciągał z ciemnej piwnicy, no ale to nie mogło trwać w nieskończoność. Liczyliśmy na opamiętanie ale się nie udało. Baranek jest według informacji uzyskanych z gminy w dobrych rękach.

 

 


8.12.2019  Do pilnej adopcji (lub tylko na tymczasowe przetrzymanie) mamy młodą, około 5.miesięczną czarno-białą koteczkę. W ostatniej chwili udało się ją wyłapać, tuż przed mrozami. Znaleziona w Białym Dunajcu, bardzo chora, odzyskała zdrowie po tygodniowym leczeniu  w kocim szpitalu. Teraz tylko potrzebuje swojej RODZINY, ciepłego kąta i ludzi, którzy się nia zaopiekują. Kotka umie zachować czystośc w domu, załatwia się do kuwety, z natury lekko nieśmiała. Tel. 601505543

Jednoczesnie, jako TTOnZ uprzejmie prosimy o pomoc w opłaceniu rachunków za leczenie tej i innych kotów. Ubiegły miesiąc był pod tym względem rekordowy. Na leczenie kotów wydaliśmy kilka tysięcy złotych. Wiecej o świątecznej zbiórce na leczenie kotów z Podhala:  pomagam.pl/f0nfw7zv
 


5.12.2019 W dniu dzisiejszym kolejny bezdomny kociak wymagał opieki medycznej. W ostatnim miesiącu wydaliśmy ogromną kwotę na leczenie bezdomnych kotów z Podhala. Prosimy Państwa gorąco o wsparcie naszej zbiórki na leczenie kotów  https://pomagam.pl/f0nfw7zv27.07.2008 własnie nawiązalismy współpracę z portalem pomagającym psom w potrzebie  www.psysos.sk  na Słowacji; wszelkie ogłoszenia o zaginionych w rejonach przygranicznych zwierzętach (psach) można kierować samodzielnie do administratora   webadmin@psysos.sk lub za naszym posrednictwem. Myślimy, że bez tłumacza się obejdzie:) a osobom często podróżującym z psem na Słowację polecamy zapoznanie się z ich niejszym zakonem (prawem;))
Po stronie słowackiej można chodzić po szlakach TANAPu ze swoim psem( za wyjątkiem rezerwtów scisłych )


Archiwum
(1-10)
z ostatniej chwili...( c.d.)           
warto wiedzieć...           
wskazówki dla poszukujących zwierzaka           
zwierzęta do adopcji (oddania)           
sprawa koni na trasie do Morskiego Oka           
jak można przekazać 1% podatku           
psie kontakty na Słowacji           
jak zamiescić ogłoszenie/list ?           
Copyright MATinternet :: Powered by AntCms