z ostatniej chwili...( c.d.)

 
 
 KRS 0000262063
 
    nr konta: LukasBank 37 1940 1076 3023 5748 0000 0000
 
 
     tel. alarmowy 0- 608 332 100 
     
        Informacje o  zagubionych/znalezionych zwierzętach,
     zdjęcia  oraz  inną korespondencję  prosimy wysyłać:  
     toz.zakopane@gmail.com 
 
  
   
 ------------------------------------------------------
 
 
   https://www.facebook.com/TatrzanskiTOZ
--------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też stronę dedykowaną koniom z MOka:
http://www.facebook.com/RatujmyKonieZMorskiegoOka
 


 Uprzejmie informujemy,  ze we współpracy z IWOP przygotowaliśmy  program PITtax, który umożliwia rozliczenie podatków z Fiskusem za 2019 rok, z wysyłką online włącznie :) Gorąco zachęcamy do skorzystania z programu, który dostępny jest pod linkiem
 https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000262063/

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP 24.02.2020 Miło nam poinformować, ze w ostatnim czasie aż dwie Młode Pary zdecydowały się na zorganizowanie zbiórek na potrzeby zwierząt na swoich ślubach. Z serca dziękujemy za podarowane środki pieniężne, uzyskane zamiast przysłowiowego "kwiatka". I tak - Państwo Ada i Antek Ziębowie uzbierali 550 złotych a Państwo Ewa i Mieszko Gałuszkowie 530 złotych, które zostały już przelane na nasze konto. 
Nowożeńcom życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze zycia <3<3<3


 18.02.2020 Na Podhalu wciąż króluje zima. Mimo, ze jest dosyć ciepła, ptaki mają ograniczone mozliwości zdobywania pokarmu. Warto je wesprzeć w tym trudnym dla nich okresie!


18.02.2020 Własnie opłaciliśmy fakturę za wysterylizowanie miłego młodego kocurka i półdzikiej rudej kotki w ciąży (fotka). Oba koty pochodzą ze Szczawnicy, gdzie działa nasza koleżanka Małgorzata. Zabiegi przeprowadziliśmy w przychodni weterynaryjnej w Nowym Targu.


Gdyby Państwa interesowało rozliczenie zbiórki i kwoty wydatkowane na leczenie kotów z Podhala to w ostatnim czasie sfinansowaliśmy: 1. Leczenie 2.kociąt z Zakopanego z tyfusem oraz potrąconego kotka z Białego Dunajca - 1300 zł, 2. leczenie kota spod Regli (antybiotyk, resekcja zębów)- 325 zł, 3. leczenie dwóch kociąt z Białego Dunajca (tyfus) - 1000 zł, 4. operacja wnętrostwa u kocura z Cyrhli- 260 zł, 5. leczenie bezdomnej kotki z NT (i amputacja) -1000 zł, sterylizacja kotki z Maniowych- 240 zł. Dzisiaj opłaciliśmy fakturę za leczenie kotka bezdomnego Szarusia z Zakopanego- 205 zł.
W/w wydatki przekroczyły kwotę uzbieraną w ramach zbiórki na portalu pomagam.pl, z której portal przelał nam na konto łącznie 3.802 zł, potrącając swoje koszty operacyjne.
Przed zbiórką, bezposrednio, opłaciliśmy leczenie m.in kotki z zapaleniem płuc oraz amputację łapki kota z Kluszkowiec. Razem, tylko pod koniec 2019 roku opłaciliśmy leczenie bezdomnych kotów na ponad 6 tysięcy złotych.
Prosimy pamiętać o nas rozliczając podatki za rok 2019 . Można skorzystać z programu dedykowanemu TTOnZ https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000262063/ , który jednocześnie umożliwia wysyłkę przez internet lub w odpowiednią rubrykę wpisać KRS 0000262063 i wyliczyć samodzielnie 1% .
 
 


 17.01.2020 Z posiadanych środków opłacimy jeszcze leczenie kocurka ( świerzb, koci katar) oraz steryliczację kotki. Oba koty zostały wyłapane wczoraj w Nowym Targu i przebywają w szpitaliku.
AKTUALIZACJA- opłacimy leczenie tych kotów ale kwota zbiórki ( rozliczona powyżej) się juz nam wyczerpała. Polecamy się pamięci przy rozliczaniu 1%
:)


27.07.2008 własnie nawiązalismy współpracę z portalem pomagającym psom w potrzebie  www.psysos.sk  na Słowacji; wszelkie ogłoszenia o zaginionych w rejonach przygranicznych zwierzętach (psach) można kierować samodzielnie do administratora   webadmin@psysos.sk lub za naszym posrednictwem. Myślimy, że bez tłumacza się obejdzie:) a osobom często podróżującym z psem na Słowację polecamy zapoznanie się z ich niejszym zakonem (prawem;))
Po stronie słowackiej można chodzić po szlakach TANAPu ze swoim psem( za wyjątkiem rezerwtów scisłych )


Archiwum
(1-7)
z ostatniej chwili...( c.d.)           
warto wiedzieć...           
wskazówki dla poszukujących zwierzaka           
zwierzęta do adopcji (oddania)           
sprawa koni na trasie do Morskiego Oka           
jak można przekazać 1% podatku           
psie kontakty na Słowacji           
jak zamiescić ogłoszenie/list ?           
Copyright MATinternet :: Powered by AntCms