z ostatniej chwili c.d.

 
 
 KRS 0000262063
 
    nr konta: LukasBank 37 1940 1076 3023 5748 0000 0000
 
 
     tel. alarmowy 0- 608 332 100 
     
        Informacje o  zagubionych/znalezionych zwierzętach,
     zdjęcia  oraz  inną korespondencję  prosimy wysyłać:  
     toz.zakopane@gmail.com 
 
  
   
 ------------------------------------------------------
 
 
   https://www.facebook.com/TatrzanskiTOZ
--------------------------------------------------------------------------------------
    zobacz też stronę dedykowaną koniom z MOka:
http://www.facebook.com/RatujmyKonieZMorskiegoOka
 


 20.07.2021 W Łapszach Niżnych  do harcerzy przybłąkała się suka Berneńczyka. Grupa idzie teraz do PPN i pies podąża za nimi. Najprawdopodobniej zostanie przekazana służbom parku! 
Kontakt do  znalazcy- tel.  791776446


 24.06.2021 Wczoraj odbyło się Walne Zebranie Członków WZC TTOnZ. Oprócz spraw bieżących, zatwierdziliśmy sprawozdanie merytoryczne i finansowe oraz przyjęliśmy w poczet członków panią Ninę Kamińską
❤
Obok, prezentujemy jeden z ważnych dokumentów sprawozdania finansowego. Całość wraz ze sprawozdaniem merytorycznym jest do obejrzenia na stronie https://www.niw.gov.pl/opp/sprawozdania-opp/ po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy stowarzyszenia albo numeru KRS 0000262063


 24.06.2021 Naszym wspólnym wysiłkiem udało się dzięki zbiórce zebrać część pieniędzy związanych z kosztami operacji  ortopedycznej i leczenia złamania psa potrąconego w Ludźmierzu. Koszty dalszego leczenia i zakupu ortezy pokryjemy ze środków własnych- statutowych,  pochodzących z 1%.
Dziękujemy <3
PS. Wartość opłat leczenia tego skomplikowanego złamania przerastała możliwości finansowe opiekunów psa. 


 28.05.2021 Piesek został bardzo ciężko poturbowany w wypadku komunikacyjnym. Złamanie jest skomplikowane, łapa nadal zagrożona amputacją. Pierwszy zabieg ortopedyczny kosztował 2500 złotych, do tego dochodzą koszty kolejnych wizyt. 
Prosimy o wsparcie zbiórki na koszty leczenia połamanej łapki

https://pomagam.pl/nreda928.05.2021 Czternastoletnia suczka dostała ropomacicza i trzeba było ją pilnie operować. Tymczasem, jej Pani, straciła pracę w wyniku pandemii covid19 i nie było ją stać na pokrycie leczenia suczki. Dofinansowaliśmy koszty zabiegu i dzisiaj Balbinka dziękuje wszystkim, którzy przekazali nam 1% na cele statutowe. Dzięki tym pieniądzom uratowaliśmy jej życie !


 28.05.2021 Dwa tygodnie temu bezdomna kotka wskoczyła na balkon w bloku i zaczęła rodzić. Niestety, niektóre płody obumarły wcześniej, dlatego urodziła jedynie trzy żywe kocięta a z uwagi na daleko posunięty proces martwiczy, następnego dnia musiała przejść zabieg usunięcia macicy. Kotka przeżyła, podobnie dwójka jej dzieci. Nam zostały faktury do zapłacenia, na łączną kwotę 650 złotych. Prosimy o pomoc w ich opłaceniu. Link do zbiórki 

https://pomagam.pl/gm7774

 Uprzejmie informujemy, ze we współpracy z IWOP przygotowaliśmy program PITtax, który umożliwia rozliczenie podatków z Fiskusem za rok 2020, z wysyłką online włącznie!
🙂 Gorąco zachęcamy do skorzystania z programu, który dostępny jest pod linkiem:
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP27.07.2008 własnie nawiązalismy współpracę z portalem pomagającym psom w potrzebie  www.psysos.sk  na Słowacji; wszelkie ogłoszenia o zaginionych w rejonach przygranicznych zwierzętach (psach) można kierować samodzielnie do administratora   webadmin@psysos.sk lub za naszym posrednictwem. Myślimy, że bez tłumacza się obejdzie:) a osobom często podróżującym z psem na Słowację polecamy zapoznanie się z ich niejszym zakonem (prawem;))
Po stronie słowackiej można chodzić po szlakach TANAPu ze swoim psem( za wyjątkiem rezerwtów scisłych )


Archiwum
(1-8)
z ostatniej chwili c.d.           
archiwum naszych działań od 2007r           
warto wiedzieć...           
wskazówki dla poszukujących zwierzaka           
zwierzęta do adopcji (oddania)           
sprawa koni na trasie do Morskiego Oka           
jak można przekazać 1% podatku           
psie kontakty na Słowacji           
jak zamiescić ogłoszenie/list ?           
Copyright MATinternet :: Powered by AntCms